![45510947_10216795412786031_6157057114574](https://static.wixstatic.com/media/a2742e_265478e9461745d6ad93a359effab893~mv2.jpg/v1/fill/w_541,h_803,al_c,q_85/45510947_10216795412786031_6157057114574.webp)
Σύμφωνα με τον Κίρκεγκαρντ υπάρχουν δύο είδη απελπισίας. Εκείνη που δεν θέλεις να είσαι ο εαυτός σου, και η άλλη, που θες απελπισμένα να είσαι ο εαυτός σου. Έντεκα διηγήματα για κείνους που βρίσκονται κάπου ανάμεσα. Ή αλλιώς, ιστορίες για το σκουλήκι στο μήλο. Εύφλεκτοι χαρακτήρες σε μια ανηρωική εποχή.
ΠΑΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΑΚΗ ΣΠΟΡΑ
Reviewed by techneskaitheamata
on
7:37 π.μ.
Rating:
Δεν υπάρχουν σχόλια: